poniedziałek, 14 maja 2012

Spacerek

Witajcie!!!

Dzisiaj post nie związany z kosmetykami, recenzjami ani tego typu podobnymi rzeczami, będzie coś na luzie :) Jak (mam nadzieję ;)) zauważyliście zmieniła się nazwa bloga na Inspiracje M & I co oznacza że bloga będziemy prowadziły we dwie :) prawdopodobnie będziemy pisać na zmianę, bądź jak któraś najdzie wena to coś napisze ;D to wstęp mamy już za sobą teraz do rzeczy ;) Dzisiaj trochę zdjęć ze spaceru z naszymi urwisami po lesie:

To nasze dwa Urwisy ;P Lucky i Pysia :) w oczekiwaniu aż ktoś im rzuci patyczka :)

 Osobno:

Pysia

i Lucky

Psy się wybiegały, wyszalały, a teraz śpią zmęczone po spacerku. Chciałyśmy zrobić lepsze zdjęcia ale niestety były tak podekscytowane że nie dało się zrobić fajnych zdjęć bo wychodziły rozmazane albo psy odwracały się tyłem :D A teraz coś po co głównie wybraliśmy się dzisiaj do lasu czyli:
Konwalie prześlicznie teraz pachną w moim pokoju. Zebraliśmy 4 takie bukiety. 


Pozdrawiamy M & I :)

2 komentarze:

  1. jaki śliczny piesek ! :( miałam kiedyś trzy owczarki, długo potem jednego staruszka i od dwóch lat nie mam żadnego pieska... zawsze jak wtedy ktoś wstawia zdjęcia swoich psów chce mi się płakać. mam nadzieje, że doczekam się w końcu psiaka :)
    nowa notka !

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety ;/ Same też go nie kupiłyśmy tylko dostałysmy od znajomej ;)
    Znudził mi się trochę ten czerwony więc teraz kombinuje ;) Chcę zrobić jeszcze zdjęcie u góry ale nie mam pomysłu póki co ;)

    OdpowiedzUsuń