piątek, 18 maja 2012

Maseczka z glinką

Hej dziewczyny!!! :)

Jakiś czas temu pisałam wam o moich zakupach KLIK, w których kupiłam kilka maseczek i obiecałam że coś Wam o nich napiszę :) Dzisiaj napiszę Wam o jednej z nich a mianowicie o maseczce oczyszczającej firmy Coloris:


Kosztowała 2,99 zł kupiłam ją w Rossmannie. Maseczka ma bardzo przyjemy zapach (jabłkowy) i bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy. Jest przeznaczona do cery tłustej i mieszanej, na oczyszczoną skórę twarzy nakłada się ją na 10-15 min, po upłynięciu tego czasu zwilża  się palce wodą i wykonuje kolistymi ruchami lekki masaż twarzy.


Maseczka faktycznie fajnie oczyszcza twarz i utrzymuję ją świeżą przez kilka godzin. Nie zwęża porów tak jak obiecuje producent, przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam. Nawilża skórę, ale jednak wolałam nałożyć jeszcze na twarz jakiś krem nawilżający ponieważ nie było to takie nawilżenie jakiego oczekiwałam. Ogólnie oceniam tą maseczkę na 3+ ponieważ taki sam efekt uzyskuję myjąc twarz codziennie żelem do twarzy do skóry tłustej i mieszanej, oczekiwałam od tej maseczki jednak czegoś więcej.


Pozdrawiam M.

2 komentarze:

  1. używałam takiej czekoladowej :) uważam że te maseczki są naprawdę dobrej jakości :)
    zapraszam na nową notkę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dziś w końcu kupiłam maseczkę drożdżową z polecenia wielu dziewczyn więc zobaczymy jak mi podziała ;)

    OdpowiedzUsuń