piątek, 20 kwietnia 2012

Koniec KissBoxa

Witajcie!!! 

No i stało się!!! Po wszystkich wpadkach jakie miały miejsce już od lutowego pudełka Kiss Box zakończył swoją działalność!!!

Oto meil którego otrzymałam wczoraj wieczorem:

"Z dużą przykrością piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o tym, że po kilkutygodniowych rozważaniach „za i przeciw” podjęliśmy decyzję o zamknięciu KissBoxa. W związku z tym nie odbędzie się dostawa kwietniowego KissBoxa, ani nie będzie możliwości zamawiania kolejnych kosmetycznych pudełeczek.
Zamówiłaś najbliższego KissBoxa lub masz wykupioną subskrypcję? Możesz być spokojna. Od jutra rozpoczynamy proces zwrotów, a wpłacone pieniądze wrócą do Ciebie najpóźniej w ciągu 3 tygodni. Jeśli wpłatę robiłaś na poczcie, prosimy o przesłanie nam na maila zwroty@kissbox.pl informacji o numerze konta, na który mamy zwrócić pieniądze. Aby usprawnić proces, prosimy o tytułowanie takich maili: „Poczta – Twoje imię i nazwisko”.
Dziękujemy, że byłaś z nami. Mamy nadzieję, że pomogliśmy odkryć Ci marki i kosmetyki, które – choć wcześniej nieznane - przypadły Ci do gustu. Gorąco wierzymy w to, że idea kosmetycznych pudełeczek niespodzianek, podobała Ci się. Trzymamy mocno kciuki za Twoje kolejne, samodzielne odkrycia, które wspomogą Cię w pielęgnacji oraz dodadzą kolorytów Twojemu makijażowi.
Pozdrawiamy Cię serdecznie,
KissBox Team"

Co Wy o tym sądzicie??
Cieszycie się że KissBoxa już nie będzie??
A może jest Wam przykro że to już koniec i nie będzie pudełek KB??
 
Pozdrawiam M. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz